Навчання

Базовий курс "Майстер шугаринга з 0"

Базовий курс "Майстер шугаринга з 0" є найбільш масштабним по кількості інформації і освоєнню навичок роботи з цукровою пастою і косметикою, призначеною для шугаринга. Рекомендується до вивчення майбутньому майстрові шугаринга - цукровій депіляції, які передбачають роботу з клієнтами:

800 грн

Навчання безкоштовне, за умови закупівлі стартової лінійки препаратів на суму 1000 грн Після закінчення курсу Ви отримуєте диплом "Майстер Шугаринга" Компанії ТМ " Панночка"

Hi-res images on CD

Курс навчання «Чоловіча SPA депіляція»

- Особливості методу шугаринга в роботі з чоловічим волосом. - Відмінність шугаринга від інших методів епіляції і депіляції. - Як психологічно підготувати чоловіка до процедури шугаринга? - 1000 і один аргумент робити "Це" - Противопоказання для проведення процедури шугаринга

1500 грн

Вартість проходження курсу безкоштовне за умови закупівлі препаратів на 2000,00 грн Після закінчення курсу Ви отримуєте Диплом компанії " Панна" майстри Чоловічої депіляції.

Hi-res images on CD

Навчання з правом викладання «Shugaring professional coach»

Курс навчання розрахований на майстрів шугаринга, які вже мають досвід роботи з цукровою пастою інших торгових марок не менше одного року. Для майстрів тих, що бажають підвищити свою кваліфікацію і проводити навчання по шугарингу.

3000 грн

Вартість проходження курсу безкоштовне за умови закупівлі препаратів на 3000,00 грн. З урахуванням знижки від компанії 20%. Після закінчення курсу Ви отримуєте Диплом інструктора компанії з правом викладання, а також майстер отримує 5 дипломів для учнів.

Hi-res images on CD

Я, практикуючий майстер і технолог-викладач у м. Мелітополь. У свій практиці випробувала достатню кількість цукрових паст, але багато з них не задовольнили всіх моїх вимог: м’якість, чіпкість, економічність, ціна… Технології ТМ Панночка змогли поєднувати все необхідне в одній пасті. Як майстер, я дуже задоволена, як вона працює. Доглядова косметика також на високому рівні, що дуже важливо! Як інструктор, можу сказати, що проводити навчання на косметичних засобах ТМ «Панночка» одне задоволення: широка лінійка косметичних препаратів, зручні об’єми паст, як для новачка, який тільки знайомиться з продукцією, так і для професіонала, різновид щільності паст від бандажної до найщільнішою. Це допомагає провести навчання на високому професійному рівні! З продукцією ТМ Панночка, я завжди впевнена в результаті своєї роботи!

Зв'язатися