Співпраця з дистрибьюорами

Шановні партнери! Наша компанія “Фарм Косметик Україна”, пропонує  ексклюзивну співпрацю! Стати офіційним представником Української торгової марки “Панночка” і отримати  права на подальшу реалізацію косметичних препаратів у вашому регіоні. ТМ ” Панночка” це косметична лінія препаратів, створена українськими фармацевтами за новітніми європейськими технологіями і рецептурами. Виробництво знаходиться на території України в г.Чернівці, що дає можливість безперебійної наявності косметичних препаратів. ТМ ” Панночка” є гордістю компанії, завдяки високій якості продукції і новітнім технологіям виробництва!

Партнер компанії

- Офіційний статус представника ТМ «Панночка» у Вашому місці; - Дилерська знижка 25% від реалізації препаратів від прайсовой ціни; - Професійна підготовка торгової команди; - Проведення презентацій і профільних навчань для майстрів; - Маркетингова підтримка і розвиток Вашої мережі.

Закупка від 7000грн

Знижка 25%

Hi-res images on CD

Ексклюзивний Партнер компанії

- Офіційний статус ексклюзивного представника ТМ «Панночка» у Вашому регіоні; - Дилерська знижка 45% від реалізації препаратів від прайсовой ціни; - Безкоштовна лінія тестових препаратів для мережі продажу; - Професійна підготовка торгової команди; - Проведення презентацій і профільних навчань для майстрів; - Відсрочення платежу за продукцію до 30 календарних днів - Маркетингова підтримка і розвиток Вашої мережі.

Закупка від 45000грн

Знижка 45%

Hi-res images on CD

Зв'язатися